Yasal Uyarı

Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle, genel bilgi, tecrübe ve bilgilendirme amaçlı yayınlanmakta olup; kesinlikle hastalık teşhisi, tanı konulması veya tedavi amaçlı değildir. Uyku Danışmanı’nın sağladığı hizmetler, doktorunuzun, bebeğinizin çocuk doktorunun veya pedagogun tıbbi tavsiyesinin yerini almasını veya desteklemesini amaçlamaz. Uyku Danışmanı’nın verdiği tavsiyelerin hiçbirinin tıbbi tavsiye olarak kabul edilmeyeceğini kabul etmiş sayılırsınız.

Bu nedenle, yeni bir uyku programına başlamadan önce, altta yatan herhangi bir tıbbi durumu göz ardı etmemek için doktorunuza veya bebeğinizin çocuk doktoruna veya pedagoga danışmanızı öneririz. Tıbbi bir sorun ortaya çıkarsa veya devam ederse, doktorunuzdan veya bebeğinizin çocuk doktorundan veya pedagogundan tıbbi tavsiye almayı göz ardı etmeyiniz ya da ertelemeyiniz. Buna göre, Uyku Danışmanı, danışanlara sağlanan bilgilerin neden olduğu herhangi bir sorumluluk, kayıp, hasar veya yaralanmayı açıkça reddeder. Acil durumlarda, sağlık merkezlerinin acil servis bölümlerine başvurunuz. Ayrıca, her hamile, bebek ve çocuğun durumu farklı ve kendine özel olduğundan dolayı, sonuçlar farklılık gösterebilir ve kesin olarak sonuç taahhüdünde bulunulmamaktadır. Tüm site ziyaretçileri ve danışanlar, yukarıda belirtilen yasal uyarıyı kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Ücret ve İade Politikası

Aileler, danışmanlık programına karar verdikten sonra ücreti ilgili banka hesap numaralarına yapar. Ücret ödemesi gerçekleştirildikten sonra danışmanlık hizmeti başlamış sayılır.

Aileler, anlaşmaya varılan ve ücreti ödenen danışmanlık hizmetini uyku planı gönderilmeden önce kendi istekleri ile sonlandırma kararı alır ise ücret iadesi yapılır. Plan aileye gönderildikten sonra danışmanlık hizmetinden herhangi bir nedenden dolayı vazgeçildiği taktirde ücret iadesi yapılmaz.

Sağlık problemi nedeniyle satın alınan ancak kesintiye uğrayan uyku eğitimi programı sağlık sorunu ortadan kalkana kadar ertelenebilir. Ailelerin bu hakkı saklı tutulur. Böyle bir durumda ücret iadesi yapılmaz.

Danışman, verdiği hizmette faydalı olamayacağı kanaatine varır ise danışmanlık hizmetini sonlandırma iradesine sahiptir. Bu durumda danışmanlık hizmeti için verilen süre göz önünde bulundurularak danışana bakiye ücret iadesi yapılır.